Aktuálně 51292 nabídek práce!

Inženýr počítačového vidění v regionu Praha

Pozice:
Inženýr počítačového vidění
Zaměstnavatel:
STATS Perform Czech Republic s.r.o.
IČO:
08655421
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Věda a výzkum
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
60000
Popis práce:

StStats Perform dodává bezkonkurenční technologická řešení založená na umělé inteligenci sportovním médiím a vysílatelům, technologickým společnostem, globálním značkám, sázkovým kancelářím, sportovním týmům a ligám.

Náplň práce:
o Vyvíjet a implementovat řešení počítačového vidění na sportovních video datech
o Nasadit systémy počítačového vidění v terénu
o Spolupráce s vývojáři backend a frontend aplikací a produktovým týmem

Požadavky:
o PhD v oboru počítačové vidění.
o 2-3 roky zkušeností s vývojem aplikací počítačového vidění
o Plynulost programování v Pythonu nebo C/C++, OpenCV
o Obecná znalost konceptů počítačového vidění (extrakce funkcí, tréninkové režimy, geometrie z více pohledů, nastavení svazků, SLAM atd.)
o Normální až střední zkušenost s TDD (testem řízený vývoj)
o Znalost hlubokého učení v prostoru počítačového vidění (detekce objektů, reidentifikace, sémantická segmentace)
o Znalost principů sledování více objektů a kalibrace více kamer
o Schopnost aplikovat hluboké učení na data vidění, nejlépe přímou zkušenost s TensorFlow
o Znalost video standardů H264 a MPEG4 a zkušenosti s hardwarovými kompresními motory a kanály pro zpracování videa.

25 dni dovolené a další volno během roku
Prémiová lékařská péče
Životní pojištění a příspěvek na důchodové připojištění
Multisport karta
Přístup do externích vzdělávacích portálů
Ergonimické pracoviště

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Ladislav Hajek
Telefon:
Počet zobrazení inzerátu:
708×